Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі
Архівне оголошення
Оголошення, яке вас цікавить, вже не дійсне. Можливо, незабаром знову з’явиться подібне оголошення. Тим часом радимо переглянути інші пропозиції.

Будівельний тесляр

STOLARZ/MALARZ/ELEKTRYK → 14€/h+45€ diety dziennej

14 EUR брутто/годину
Форма зайнятості роботодавець
Робочі години повний
Типи зайнятості договір про роботу за кордоном
Типи робіт постійна
Дата розміщення 09-03-2020
Дата завершення 09-04-2020

Ми надаємо

проживання додатково платне

Ми вимагаємо

досвіду протягом періоду 1
Іноземні мови німецька

Опис пропозиції

STOLARZ/MALARZ/ELEKTRYK → 14€/h+45€ diety dziennej!!

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska
o praca na budowie w regionie Bayern lub Baden-Württemberg
o stanowisko dopasowane do wykształcenia oraz doświadczenia
o poszukujemy osób z doświadczeniem jako elektryk, malarz, stolarz itp.
o montaż instalacji elektrycznych na budowach
o malowanie, tapetowanie, szpachlowanie budynków
o montaż okien i drzwi

Wymagania stanowiska
o podstawowa znajomość języka niemieckiego (A2 - wymóg konieczny!)
o doświadczenie w pracy jako fachowiec (np. elektryk budowlany, stolarz, malarz itp.)
o chęć rozwoju zawodowego
o mile widziane prawo jazdy i auto
o mile widziane wykształcenie kierunkowe
o jeśli jesteś fachowcem, skontaktuj się z nami - dopasujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Oferujemy
o atrakcyjne wynagrodzenie; 14€ brutto/h + 45€ diety dziennej!
o możliwość zapewnienia mieszkania (odpłatnie)
o niemiecką umowę o pracę
o darmowe ubranie robocze
o bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 0000554469, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."