Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі
Архівне оголошення
Оголошення, яке вас цікавить, вже не дійсне. Можливо, незабаром знову з’явиться подібне оголошення. Тим часом радимо переглянути інші пропозиції.

Інженер електромеханік

ELEKTRYK 26€ brutto/godz.+dieta 24€/dzien NURNBERG

26 EUR брутто/годину
Типи зайнятості договір про роботу за кордоном
Типи робіт постійна
Дата розміщення 14-11-2019
Дата завершення 12-03-2020

Ми надаємо

проживання безкоштовний

Ми вимагаємо

досвіду протягом періоду 3
Іноземні мови німецька, англійська

Опис пропозиції

ZADANIA KANDYDATÓW:
• Elektrische Inbetriebnahme von Einzelwaggons und Zügen im ICE Redesign
Uruchomienie elektryczne pojedynczych wagonów i pociągów w przeprojektowaniu ICE
• Elektrische sowie mechanische Fehlersuche am Zug
Rozwiązywanie problemów elektrycznych i mechanicznych w Pociągach.
• Erbringen von mechanischen und elektronischen Änderungen
Zapewnienie zmian mechanicznych i elektronicznych

KWALIFIKACJE od KANDYDATÓW:
• Protokollierung und Dokumentation Wir wünschen uns:
• Eine abgeschlossene Berufsausbildung als Elektrotechniker, Elektroniker oder Mechatroniker oder eine vergleichbare Qualifikation und/oder eine abgeschlossene Technikerprüfung.
Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk, elektronik lub mechatronik lub porównywalne kwalifikacje i / lub ukończony egzamin techniczny.
• Idealerweise Erfahrung mit Schienenfahrzeugen und Triebzügen
Najlepiej, doświadczenie z pojazdami szynowymi i zespołów trakcyjnymi.
PRACA ELEKTRYK - ELEKTROTECHNIK - NIEMCY - NURNBERG.
Niemiecki Pracodawca poszukuje Elektryków , Elektromechanikow, Elektrotechnikow
Inzynierów Ruchu do Pracy w kierunku Pojazdy szynowe do transportu kolejowego

Zatrudnienie od zaraz ( Listopad 2019) po Rozmowach Rekrutacyjnych.

STAWKA: od 26€ brutto/godz. + Unterkunft /Nocleg + DIETA VMA 24€ netto/Tag Dzien.
Elektrotechniker/Techniker – Inbetriebnehmer ICE 3 RD (m/w/d)

Schienenfahrzeuge für Schienenverkehrsbetrieb/Hersteller.
Pojazdy szynowe do transportu kolejowego.

Vertragsart: Festanstellung : Umowa o Prace Stały Kontrakt

Startdatum: Frühestmöglich bzw. nach Absprache Stellenbeschreibung Starten Sie
als Inbetriebnahme mit uns in eine gemeinsame und erfolgreiche Zukunft.