Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі

Комісіонер / обробка замовлень

Komisjoner/kompletacja zamówień (bez znajomosci)

10.15 - 14 EUR брутто/годину
Форма зайнятості роботодавець
Робочі години повний
Типи зайнятості договір про роботу за кордоном
Типи робіт постійна
Дата розміщення 22-05-2020
Дата завершення 22-06-2020

Ми надаємо

транспорт на місці
проживання додатково платне

Ми вимагаємо

документ з резюме потрібно

Опис пропозиції

Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm logistycznych(branza sporzywcza) i międzynarodowych koncernów (automotive).
Opis stanowiska:
Kommisjonowanie /zbieranie zamówień:
hurtownia mrozonek -24°C (system monitory) albo hurtownia owoce/warzywa, dzial suchy (system sluchawkowy pick by voice)
pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki
praca na jedna zmiane
nie wymagane doswiadczenie przy komisjonowaniu, przyuczenie na miejscu
Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny,
- dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
- Pierwszą umowę na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
- Stałe i pewne zarobki,
- Niemiecką umowę o praca i ubezpieczenie zdrowotne,
- Mieszkanie i dojazd do pracy
-ubrania robocze w hurtowni mrozonek otrzymujecie od pracodawcy