Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі
Архівне оголошення
Оголошення, яке вас цікавить, вже не дійсне. Можливо, незабаром знову з’явиться подібне оголошення. Тим часом радимо переглянути інші пропозиції.

Оператор верстату з ЧПУ

Operator maszyn CNC JK

11 EUR брутто/годину
Форма зайнятості агенство з працевлаштування
Робочі години повний
Типи зайнятості трудовий договір
Типи робіт тимчасова
Дата розміщення 24-04-2020
Дата завершення 25-05-2020

Ми надаємо

проживання додатково платне

Ми вимагаємо

водійські права B

Опис пропозиції

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) poszukuje pracownika na stanowisku: Operator CNC

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Wittenbergu (300 km od Poznania)

System pracy: praca trzy zmianowa

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

- praca w firmie produkującej elementy do maszyn rolniczych

- obsługa maszyn CNC z programowaniem Siemens i FANUC

- praca na maszynach między innymi tokarce DOOSAN PUMA VT 900 ze sterownikiem FANUC 32 I MODEL B,

różne horyzontalne i wertykalne centra obróbcze

- kontrola jakości detalu

Wymagania:

- min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość programowania Siemens lub FANUC

- WŁASNE AUTO - WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:

- pracę w polskim zespole

- polską umowa o pracę - dostajesz ją jeszcze przed wyjazdem z Polski

- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny

- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

- wsparcie polskiego koordynatora

- 100 € premii za polecenie pracownika
aWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.