Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі
Архівне оголошення
Оголошення, яке вас цікавить, вже не дійсне. Можливо, незабаром знову з’явиться подібне оголошення. Тим часом радимо переглянути інші пропозиції.

Виробничий працівник

Drukarz – branża reklamowa |Darmowe zakwaterowanie

Форма зайнятості агенство з працевлаштування
Робочі години повний
Типи зайнятості договір про роботу за кордоном
Типи робіт постійна
Дата розміщення 11-05-2020
Дата завершення 11-06-2020

Ми надаємо

проживання безкоштовний

Ми вимагаємо

документ з резюме потрібно
досвіду протягом періоду 2
Іноземні мови німецька
водійські права B

Опис пропозиції

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Drukarz – branża reklamowa

Miejscowość: 40721 Hilden ( okolice Düsseldorf )
Stawka: 1500 – 1800€ brutto/miesiąc + 20€ netto/dzień + darmowe zakwaterowanie

Oczekiwania:

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
• Doświadczenie w pracach drukarskich
• Znajomość branży reklamowej
• Umiejętności manualne
• Znajomość materiałoznawstwa i procesów produkcyjnych
• Możliwość wyjazdu własnym autem na teren Niemiec – mile widziane

Opis stanowiska:

• Tworzenie materiałów drukowanych, plakatów, ulotek reklamowych, loga firm, także w technologii 3D
• Obsługa drukarek przemysłowych oraz laminatorów
• Praca z papierem, tworzywem sztucznym i metalem
• Praca jednozmianowa

Otrzymasz:

• Umowę o pracę na niemieckich warunkach
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy
• Zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stała opieka koordynatora
• Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
• Podatki odprowadzane w Niemczech
• Zwrot za odzież roboczą

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto. Do wynagrodzenia należy doliczyć dodatek dzienny podawany w kwotach netto.

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Każdy z 53 oddziałów, które agencja posiada w Polsce, Niemczech oraz Austrii, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): http://bit.ly/Informacja-Mondi oraz http://bit.ly/Zgoda-na-Przetwarzanie-Danych