Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі
Архівне оголошення
Оголошення, яке вас цікавить, вже не дійсне. Можливо, незабаром знову з’явиться подібне оголошення. Тим часом радимо переглянути інші пропозиції.

Водій автобуса

Kierowca autobusu liniowego Niemcy-południe *

1800 - 2200 EUR нетто/місяць
Типи зайнятості трудовий договір
Типи робіт постійна
Дата розміщення 11-12-2019
Дата завершення 12-03-2020

Ми надаємо

проживання безкоштовний

Ми вимагаємо

досвіду протягом періоду 4
Іноземні мови німецька
водійські права B

Опис пропозиції

Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę pracy na stanowisku kierowca autobusu w sieci lini komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Niemczech południowych: WÜERZBURG

Zakres obowiązków:

• miasto i tereny podmiejskie
• nieregularnie także w weekendy
• duże lub mniejsze przedsiębiorstwa komunikacyjne (na liniach miejskich oraz sprzedaż biletów poprzez kase)

Wymagania:

• prawo jazdy klasy D
• uprawnienia do wykonywania zawodu kierowcy autobusu liniowego
• doświadczenie zawodowe mile widziane
• znajomość niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

• zatrudnienie w niemieckiej firmie na pełny etat i czas nieokreślony z wszelkimi świadczeniami socjalnymi
• dodatki do jazdy w niedzielę, swieta i dni ustawowo wolne od pracy i nocki
• wynagrodzenie jest również zależne od ilośći godzin i klasy podatkowej
• zakwaterowanie możliwie blisko miejsca pracy
• pomagamy rownież w załatwianiu spraw urzędowych

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Am Rosengarten
14
Fulda
36037
Німеччина