Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі
Архівне оголошення
Оголошення, яке вас цікавить, вже не дійсне. Можливо, незабаром знову з’явиться подібне оголошення. Тим часом радимо переглянути інші пропозиції.

Забійник худоби

Pracownik produkcji, wykrawanie drobiu - od 13,09

2100 - 2200 EUR брутто/місяць
Типи зайнятості трудовий договір
Типи робіт постійна
Дата розміщення 26-03-2019
Дата завершення 12-03-2020

Ми надаємо

проживання безкоштовний

Ми вимагаємо

документ з резюме потрібно
досвіду протягом періоду 1
Іноземні мови англійська
водійські права B

Опис пропозиції

Zadania:
- wykrawanie i porcjowanie mięsa drobiowego
- sortowanie mięsa
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy
- przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa obowiązujących na terenie zakład

Wymagania:
- doświadczenie na analogicznym stanowisku
- bardzo dobra umiejętność pracy z nożem
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie od 13,09 EUR brutto/h
- pakiet benefitów w postaci karty paliwowej oraz trzynastej pensji
- opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania