Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі
Архівне оголошення
Оголошення, яке вас цікавить, вже не дійсне. Можливо, незабаром знову з’явиться подібне оголошення. Тим часом радимо переглянути інші пропозиції.

Землероб

Pracownik do robót ziemnych

11 EUR нетто/годину
Типи зайнятості трудовий договір
Типи робіт тимчасова
Дата розміщення 29-05-2019
Дата завершення 12-03-2020

Ми надаємо

проживання безкоштовний

Ми вимагаємо

досвіду протягом періоду 1
Іноземні мови німецька, англійська

Опис пропозиції

Miejsce pracy: Niemcy, przy granicy z Holandią – Isselburg.

Opis stanowiska:
- prace drogowe : zasypywanie dziur, utwardzanie podłoża, asfaltowanie

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Dyspozycyjność, sumienność i samodzielność.

Oferujemy:
• 11,00 € netto/h
• Polska umowa o prace
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
• Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
• Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
• Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
• Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.