Безкоштовні пропозиції роботи в Європейському Союзі

Зварювальник 131/135 (мить / маг)

Spawacz MIG/MAG/TIG (131/135/141/143)

13 - 15 EUR брутто/годину
Форма зайнятості агенство з працевлаштування
Робочі години повний
Типи зайнятості трудовий договір
Типи робіт постійна
Дата розміщення 25-03-2020
Дата завершення 25-04-2020

Ми надаємо

транспорт на місці
проживання додатково платне

Ми вимагаємо

документ з резюме потрібно
досвіду протягом періоду 2
Іноземні мови німецька
водійські права A1, B

Опис пропозиції

W Kolb+Sohn Personaldienstleistung GmbH przywiązujemy szczególną wagę do uczciwej i zrównoważonej współpracy z naszymi pracownikami i klientami, ponieważ cenimy sobie wzajemny sukces wszystkich zaangażowanych osób. Ponad 35 lat doświadczenia w pracy tymczasowej pokazuje, że ta filozofia jest prawdziwym modelem sukcesu.

Poszukujemy doświadczonych spawaczy

Twoje zadania:
Prace spawalnicze MIG/MAG/TIG
Umiejętność czytania rysunku technicznego / dokumentacji

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
Kwalifikacje zawodowe (świadectwa) potwierdzajace wiedzę i umiejętności
Specjalista z wiedzą spawalniczą MIG/MAG/TIG
Chęć pracy na placach budowy w całych Niemczech
ważne prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
komunikatywna znajomość języka niemieckiego – A2,B1
Świadomość jakości, praca w zespole, dobra organizacja pracypracy

Nasza oferta:
Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym iGZ – do 16€/godz. + Dieta 4€/godz.
Zakwaterowanie - organizuje pracodawca (pokoje jedno lub dwu osobowe)
24-30 dni urlopu płatnego w zależności od przepracowanego okresu
Pracodawca zapewnia pracę w pełnym wymiarze godzinowym + mozliwe nadgodziny
Polskojęzyczny koordynator, zapewniamy pomoc w załatwieniu formalności
Dodatki swiateczne wg iGZ
Dodatek urlopowy wg iGZ
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”