Зварювальник 131 (мить) ID пропозиції: 161939 Spawacz 131 - Norwegia! Agencja Rekrutacji Rekruterus
220 NOK брутто/годину
Типи зайнятості: трудовий договір
Типи робіт: тимчасова
Дата розміщення: 24-10-2019
транспорт
проживання
харчування
Документ з резюме потрібно
досвіду протягом періоду 3
іноземна мова англійська
водійські права B
Od 8 lat zajmujemy się rekrutacją pracowników z branż m.in. budowlanka, przemysł, logistyka, produkcja, administracja.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami. Aktualnie dla stałego, norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ 131

Miejsce pracy: region Bergen
Start: jak najszybciej

Opis stanowiska:
Montaż i jednostronne spawanie sprężyn/blaszek grubości 0,5 mm. Prace odbywają się na warsztacie. Spawanie metodą MIG – 131 pachwina i pion, półautomat.

Oczekiwane kwalifikacje:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
udokumentowane doświadczenie w spawaniu aluminium,
dyspozycyjność do testów w Norwegii
przestrzeganie instrukcji BHP,
dbałość o należyty stan sprzętu ochronnego i narzędzi pracy
obsługa m.in. piały pneumatyczne, szlifierki kontowe, frezarki itp.
wykształcenie mile widziane kierunkowe
ważne uprawnienia spawalnicze MIG (131) grupa materiałowa 21 i 22 lub 23
mile widziane prawo jazdy kat. B
certyfikat hot work
Oferujemy:
atrakcyjne warunki pracy, ubezpieczenie
wynagrodzenie 220 nok
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
data rozpoczęcia współpracy bez zwłocznie, termin trwania projektu estymowany jest do czerwca 2020
darmowe mieszkanie
samochód służbowy do dyspozycji
pomoc w załatwieniu formalności dotyczących współpracy
rotacja 4 tygodni w pracy 2 wolnego, 54 godzin pracy tygodniowo