Робота в Європі, вакансії з Польщі

Вулканізатор

Монтажник Опон / Вулканізатор

2100 - 2500 EUR нетто/місяць
Форма зайнятості агенство з працевлаштування
Робочий день повний
Типи договорів трудовий договір
Типи робіт постійна
Дата розміщення 14-09-2022
Дата завершення 15-10-2022

Ми надаємо

проживання безкоштовний

Ми вимагаємо

досвіду протягом періоду 1

Опис пропозиції

Dla naszych austriackich klientów poszukujemy osób z doświadczaniem przy wymianie opon i pracach wulkanizatorskich

MIEJSCE PRACY (różne miasta w Austrii)
KUFSTEIN (AUSTRIA), INNSBRUCK (AUSTRIA), SANKT JOHANN IN TIROL (AUSTRIA), WÖRGL (AUSTRIA), PAFFENHOFEN (AUSTRIA), REUTTE (AUSTRIA), STRASSENWALD (AUSTRIA, HALLEIN (AUSTRIA), BISCHOFSHOFEN (AUSTRIA)

Opis stanowiska:
Montaż i wymiana opon
Kontrola stanu opon

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
Mile widziane Prawo jazdy kat. B + Auto

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od umiejętności i doświadczenia
min 2500€ netto przy 184 godz pracy miesięcznie i 23 dniach roboczych ( obejmuje stawkę godzinową 12,66€ brutto oraz 41,40€ diety netto za przepracowany dzień)
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych ---- dodatek + 50% do stawki godzinowej = 18,210€ brutto
13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
25 dni płatnego urlopu
Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 350-4 50€ w zależności od standardu pokoju jednoosobowego
Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
Długofalowe zatrudnienie
Zatrudnienie na austriackich warunkach
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
Pomoc polskojęzycznego opiekuna